Infolinia dla pracodawców+ 48 531 401 595

Przedstawiciel Handlowy (branża opakowań foliowych)

Dynamicznie rozwijająca się Agencja Zatrudnienia Centrum Kariery Sp. z o.o. wpisana do rejestru KRAZ nr 20992, dla Klienta produkującego folie i opakowania foliowe, poszukuje Kandydatów na stanowisko:

PRZEDSTAWICIELA HANDLOWEGO

Lokalizacja: województwo łódzkie

Twoje zadania:

  • pozyskiwanie nowych klientów
  • kompleksowa obsługa klientów
  • realizowanie planów sprzedaży

Od Kandydatów oczekujemy:

  • dobrej znajomości branży opakowań foliowych
  • umiejętności łatwego nawiązywania kontaktów
  • zdolności dobrej organizacji pracy
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane)
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętności obsługi komputera

Oferujemy:

  • pracę w firmie o uguntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjne wynagrozenie zasadnicze oraz motywujący system premiowy
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres:

wioleta.czajka@centrumkariery.eu

Więcej informacji pod numerem telefonu: 535 008 230

Więcej informacji