Infolinia dla pracodawców+ 48 531 401 595

Proste prace magazynowe

PRACE MAGAZYNOWE

Cenisz sobie pozytywną atmosferę wśród współpracowników?

Ta oferta jest dla Ciebie!

WYMAGANIA:

  • Dyspozycyjność do pracy od zaraz od poniedziałku do piątku,
  • Praca w godzinach 6:00-14:00 i/ lub 14:00-22:00
  • Chęć do pracy,
  • Rzetelność, odpowiedzialność,
  • Mile widziane doświadczenie pracy na magazynie.

OBOWIĄZKI:

  • rozkładanie towaru w odpowiednich lokalizacjach,
  • sprawdzanie stanów magazynowych, weryfikacja ewentualnych braków,
  • inne proste prace magazynowe.

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia z możliwością przejścia na umowę o pracę,
  • Stawkę godzinową,
  • Mile widziani Panowi i Panie,
  • Dojazd do pracy.

Kandydatów spełniających powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV.

Więcej informacji

  • Ta oferta jest nie aktualna.