Infolinia dla pracodawców+ 48 535 008 230

Pracownik na produkcję.

Agencja Pośrednictwa Pracy Centrum Kariery Sp. z o.o., (KRAZ 20992), dla naszego Klienta poszukujemy:

Pracownika na produkcji,
Miejsce pracy – Nowa Sól/ Województwo Lubuskie

Zakres obowiązków:

– Obsługa maszyn,

– Prace okołoprodukcyjne,

– Wyjmowanie produktu z maszyny i układanie na palety,

– Kontrola produktu pod względem jakościowym,

– Mile widziane doświadczenie na produkcji.

Zapewniamy:

  • Umowę o pracę,
  • Pracę od poniedziałku do piątku, dla chętnych dodatkowe godziny pracy,
  • Odzież roboczą.

Osoby zainteresowane proszę przesyłać CV na adres podany poniżej, wpisując w temacie wiadomości „Produkcja Nowa Sól”.

Adres : marta.blaszczyk@centrumkariery.eu

Administratorem Twoich danych osobowych jest Centrum Kariery Sp. z o.o. z siedzibą w Kielcach, 25-506 przy ul. Plac Niepodległości 1. kraz20992. Twoje dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji wskazanej w ofercie pracy oraz do celów przyszłych rekrutacji, jeśli wyraziłeś stosowną zgodę w treści swojej aplikacji. Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych, przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych do innego administratora danych.

Więcej informacji