Infolinia dla pracodawców+ 48 531 401 595

Magazynier

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy

Magazyniera

Opis stanowiska pracy:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zapewnienie prawidłowego transportu produktów z hali do magazynu, monitorowanie, skanowanie transportowanych produktów ,odbiór ilościowy i jakościowy przyjmowanego towaru.

Wymagania:

-uprawnienia na wózki widłowe jezdniowe podnośnikowe
-mile widziane doświadczenie na magazynie
-umiejętność logicznego i analitycznego myślenia
-książeczka sanepid

Oferujemy:
stabilną, ciekawą i pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kwalifikacji i doświadczenia

Jeśli szukasz swojej przestrzeni zawodowej wyślij CV

Więcej informacji

  • Ta oferta jest nie aktualna.
Informacje o firmie
  • Wszystkie oferty: 0 Ofert
  • Lokalizacja woj. śląskie
  • Pełny adres Katowice
Skontaktuj się z Nami

Kontakt

Adres:
ul. Pl. Niepodległości 1 25-506 Kielce
Infolinia dla pracodawców:
+48 531 401 595
biuro@centrumkariery.eu
NIP:
6572922577