Infolinia dla pracodawców+ 48 531 401 595

Elektromonter

Centrum Kariery Sp. z o.o Agencja Pracy Tymczasowej wpisana do rejestru KRAZ nr 20992
Dla naszego Partnera  poszukujemy Kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Obowiązki:
M
ontaż i łączenie rozdzielnic i skrzynek elektrycznych, pulpitów kontrolno- sterowniczych
Montaż mechaniczny rozdzielnic
Wykonywanie połączeń sterowniczych, oraz wysokoprądowych
Wykonywanie modyfikacji w rozdzielniach na obiektach u klienta.

Wymagania:
Uprawnienia SEP
Wiedza zawodowa i techniczna
Mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
Pracę w terenie
Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenie
Możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia zawodowego

Osoby zainteresowane zachęcamy do składania swoich aplikacji.

Więcej informacji

Informacje o firmie
Skontaktuj się z Nami

Kontakt

Adres:
ul. Pl. Niepodległości 1 25-506 Kielce
Infolinia dla pracodawców:
+48 531 401 595
biuro@centrumkariery.eu
NIP:
6572922577