Infolinia dla pracodawców+ 48 531 401 595

Samodzielna/y  księgowa/y 4 wyświetleń

Centrum Kariery Sp. z o.o wpisana do rejestru KRAZ nr 20992
Dla naszego Partnera poszukujemy Kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Samodzielna/y  księgowa/y

Obowiązki:

Prowadzenie ksiąg handlowych, księgowanie
Sprawdzanie oraz numerowanie wprowadzonych dokumentów do PKPiR
Obsługa oprogramowania
Inne czynności administracyjno- biurowe

Wymagania:
Minimum 5 lat doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu pełnej księgowości
Znajomość programu Optima
Wykształcenie wyższe kierunkowe ( kierunki finanse, rachunkowość i pokrewne)
Doświadczenie w samodzielnym sporządzaniu sprawozdań finansowych i bilansów
Znajomość zagadnień księgowych i przepisów podatkowych
Komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Osoby zainteresowane zachęcamy do składania swoich aplikacji.

Więcej informacji

Kontakt

Adres:
ul. Pl. Niepodległości 1 25-506 Kielce
Infolinia dla pracodawców:
+48 531 401 595
biuro@centrumkariery.eu
NIP:
6572922577