Infolinia dla pracodawców+ 48 531 401 595

Naszą główną działalnością jest dystrybucja i montaż najlepszych dostępnych na rynku instalacji fotowoltaicznych, źródeł ciepła, termoizolacji, czy stolarki zewnętrznej.

W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Monter pomp ciepła

OBOWIĄZKI:

  1. Montaż instalacji, montaż pomp ciepła
  2. Praca w terenie

OCZEKUJEMY:

  1. Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy
  2. Podstawowe umiejętności z zakresu montażu instalacji
  3. Zdolności manualne
  4. Umiejętność pracy w grupie

OFERUJEMY:

  1. Pracę w stabilnej firmie
  2. Wsparcie na każdym poziomie pracy, szkolenia
  3. Niezbędne narzędzia pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.

Więcej informacji

Informacje o firmie
  • Wszystkie oferty: 4 Ofert
  • Lokalizacja Krajowe
  • Pełny adres pl. Niepodległości 1, Kielce
Skontaktuj się z Nami

Kontakt

Adres:
ul. Pl. Niepodległości 1 25-506 Kielce
Infolinia dla pracodawców:
+48 531 401 595
biuro@centrumkariery.eu
NIP:
6572922577