Infolinia dla pracodawców+ 48 531 401 595

O Nas

KIM JESTEŚMY?

Centrum Kariery to jedna z najdynamiczniej rozwijających się polskich firm, której specjalizacją jest zapewnienie najwyższej klasy outsourcingu sił sprzedaży i kompleksowej obsługi Klienta. Rozwój to klucz do osiągnięcia coraz większych sukcesów – a My jesteśmy bardzo ambitni, dlatego – dbając o rozwój firmy – nieustannie poszukujemy najlepszych kandydatów na stanowiska w firmach z całego kraju i zagranicy.

Zapewnimy najbardziej optymalny start Twojej kariery, niezastąpione wsparcie i pomoc w pokonywaniu napotkanych przeszkód i barier, przygotujemy na niespodziewane, a przede wszystkim – zbudujemy fundamenty pod Twój sukces! Centrum kariery umożliwi Ci pracę nie tylko na terenie całego kraju, lecz również poza jego granicami!

Pamiętaj, nie stawiamy rygorystycznych i nierealnych wymagań z zakresu doświadczenia zawodowego, czy wykształcenia. To My damy Ci wszystkie niezbędne narzędzia, których będziesz potrzebował by sięgnąć po swoje marzenia – swój sukces.

Nasz zespól profesjonalistów to ludzie, których przygotowujemy do świadczenia najlepszej jakości usług z zakresu szkoleń ( w tym szkoleń „miękkich” –sprzedaży, negocjacji, i obsługi klienta), doradztwa personalnego,oraz poradnictwa zawodowego. Ponad to, dzięki Nam, dowiesz się jak prawidłowo i kompleksowo przeprowadzać audyty z zagadnień Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE – w skrócie RODO.

Centrum Kariery to idealna ścieżka dla ludzi bezrobotnych, lub tych, którzy dopiero zaczynają swoją zawodową karierę. Nasza firma realizuje założenia Projektu współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego dla bezrobotnych, oraz osób wchodzących na rynek. U Nas znajdziesz atrakcyjne staże,jak i pośrednictwo pracy. Co więcej, poszerzymy Twoje umiejętności dzięki bezpłatnym szkoleniom i najlepszym kursom zawodowym!

Kontakt

Adres:
ul. Pl. Niepodległości 1 25-506 Kielce
Infolinia dla pracodawców:
+48 531 401 595
E-Mail:
biuro@centrumkariery.eu
NIP:
6572922577